Content marketing

TEMATYCZNA ARCHITEKTURA  I SKUTECZNA TREŚĆ

Dzięki dobrej treści zyskasz klientów i wysoki ranking strony jednocześnie.Google najlepiej ocenia strony internetowe, które posiadają cenną dla użytkownika i rozbudowaną treść. Jest to obecnie najważniejszy czynnik określający wartość i pozycję strony w rankingu.

W ramach usługi pozycjonowania realizujemy także usługę Content Marketingu. Dokonamy analizy zawartości Twojej strony i zaplanujemy na nowo jej architekturę oraz treści, tak aby były skutecznym wsparciem dla pozycjonowania.

 

PODWÓJNA koRZYŚĆ

Content Marketing to sposób na połączenie dwóch korzyści: optymalizacji strony internetowej i wsparcia sprzedaży.

Stworzymy dla Ciebie teksty które:

  • pozwolą Google jeszcze lepiej zrozumieć treść Twojej strony,
  • w korzystny sposób zaprezentują Twoją ofertę i w efekcie pozwolą na zwiększenie sprzedaży.

 

Zyskujesz:

  • Lepszą jakość strony internetowej w ocenie Google
  • Większą liczbę odwiedzin miesięcznie
  • Zaufanie klientów, którzy poszukują informacji
  • Więcej zapytań i transakcji 
  • Nową architekturę strony internetowej i nawigację przyjazną dla użytkowników

content marketing z nami to:

tematyczna architektura treści

Dobrze oceniania przez Google strona ma logiczny, przejrzysty i dobrze zaplanowany układ treści. Dokonamy analizy zawartości Twojej strony i zaplanujemy na nowo jej architekturę i nawigację.

Stworzymy tzw. silosy tematyczne (ang. website silo architecture) grupując w nich tematycznie powiązane ze sobą treści, dzięki czemu strona będzie lepiej rozumiana przez robota Google i w efekcie osiągnie wyższe pozycje w rankingu.

 

profilowanie lingwistyczne

Zanim rozpoczniemy proces optymalizacji, realizujemy profilowanie lingwistyczne (keyword research). Wybieramy najważniejsze frazy i zwroty wpisywane do wyszukiwarki przez użytkowników poszukujących Twojego produktu lub usługi.

Cyklicznie, z tygodnia na tydzień dodajemy do kampanii te,  które oprócz zwiększenia ruchu na stronie, spowodują wzrost ilości konwersji, a w efekcie wzrost ilości zapytań i sprzedaż.

grupowanie tematyczne słów kluczowych

Odpowiednio zbudowana strona internetowa pozwala nam także uporządkować tematycznie frazy, na które będzie pozycjonowana. Do każdej podstrony w ramach kategorii tematycznej (tzw. silosu) dobieramy więc odpowiednie do treści i tematyki słowa kluczowe, budując tym samym bazę - macierz fraz.

skuteczne linkowanie wewnętrzne

Zależy nam, aby w wynikach wyszukiwania pojawiły się jak najwyżej wszystkie podstrony Twojej witryny. Aby to osiągnąć, tworzymy sieci linków w obrębie każdej z kategorii tematycznej (silosu) Twojego serwisu. W efekcie użytkownicy trafią wprost z wyszukiwarki na odpowiadającą ich zapytaniu podstronę Twojego serwisu.

ciekawy i skuteczny tekst

Interesujący tekst, zapewniający użytkownikom wszystkie informacje o Twoich produktach i usługach, to nie wszystko. Odpowiednio przygotowany tekst jest bowiem nieocenionym wsparciem optymalizacji całej strony internetowej. Aby tak się stało, musi posiadać odpowiednio skonstruowane treści oraz frazy.

Nasz zespół przygotuje szereg wytycznych, które pozwolą Ci na samodzielne przygotowanie odpowiednich treści lub zrobi to za Ciebie  w ramach dodatkowej usługi.

SEO COPYWRITING

SEO copywriting jest metodą na poprawienie jakości strony w ocenie Google. Tworzenie tego typu treści wymaga czasu, dlatego warto powierzyć to zadania profesjonalistom. Nasi copywriterzy od lat zajmują się pisaniem tekstów SEO, które nie tylko zawierają właściwy dobór fraz, ale również są interesujące dla czytelników. 

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Artykuły sponsorowane cieszą się dużą popularnością, ale czy są skuteczne? Doświadczony copywriter potrafi przygotować treści, które będą interesującą i godną zaufania informacją o marce. Nasz zespół od lat obsługuje klientów biznesowych, dla których tworzy teksty na blogi, newsy oraz oferty.

ARTYKUŁY EKSPERCKIE

Artykuły eksperckie mogą stać się Twoją receptą na sukces. Internauci poszukują informacji o produktach i markach na blogach, forach czy portalach specjalistycznych. Dzięki naszej pomocy przekierujesz ruch użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą, bezpośrednio na kartę produktu. To doskonałe wsparcie dla sklepów internetowych, które nierzadko ograniczają swoją treść tylko do opisów produktów.

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: