Pozycjonowanie sklepów internetowych

pozycjonowanie sklepów internetowych

tysiące twoich produtków w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Nieważne, czy w Twoim sklepie jest kilkanaście czy tysiące produktów. Każdy Twój produkt może znaleźć się w top 10 wyników wyszukiwania Google, jeśli skorzystasz z usługi pozycjonowania dla sklepów internetowych. To kompleksowa usługa, która wyjątkowy nacisk kładzie nie tylko na działania SEO, ale również na optymalizację w kontekście potrzeb użytkownika. Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Pozycjonowanie sklepów internetowych to szereg działań, który obejmuje m.in.:

 • audyt widoczności e-sklepu
 • optymalizację i pozycjonowanie strony w top 10 Google
 • optymalizację współczynnika konwersji
 • poprawę użyteczności sklepu
 • rozbudowę treści strony
 • bieżącą analizę odwiedzin i konwersji

 

Pierwszy krok - pozyskanie klienta

Prawdopodobnie większość Twoich potencjalnych klientów właśnie wyszukuje w Google produkty, które oferuje Twój sklep internetowy. Możesz dotrzeć do nich dzięki pozycjonowaniu. Usługa ma na celu pozyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania na wszystkie frazy związane z oferowanymi produktami, a także na frazy ogólnie charakteryzujące Twoją działalność, np. drogeria internetowa lub supermarket online. W ten sposób pozycjonowanie staje się kanałem do pozyskania klientów. Nasze działania nieustannie będą dążyć do pozyskiwania coraz szerszego grona odbiorców.

 

W centrum uwagi: klient

Pozycjonowanie witryn e-commerce skłania nas do zwracania szczególnej uwagi na właściwą optymalizację, która pozwala spełnić oczekiwania użytkowników i przekonuje ich w ten sposób do zakupu. Priorytetem witryn tego rodzaju jest kreowanie sprzedaży. Oznacza to, że nie wystarczy tylko pozyskać dużego ruchu na stronie. Trzeba jeszcze wiedzieć jak go dobrze wykorzystać.

Nasza współpraca z e-sklepami polega między innymi na weryfikacji stopnia funkcjonalności witryny. Zwracamy też uwagę na to, by dokonanie zakupu było jak najprostsze. Analizujemy takie elementy sklepu jak na przykład:

 • ścieżka zakupowa
 • podział na kategorie
 • budowa menu na stronie głównej
 • łatwy dostęp do kontaktu
 • możliwość prowadzenia analizy e-commerce

W następstwie tych działań klient otrzymuje szereg cennych zaleceń optymalizacyjnych, których wdrożenie istotnie oddziałuje na wysokość współczynnika konwersji na stronie.

 

Buduj z nami wartość swojego sklepu

Praca nad widocznością sklepu internetowego w Google jest także ściśle powiązana z usługą content marketingu. Bogate treści na stronie sprawiają, że Google wyżej ocenia wartość Twojej witryny. Zadbamy o rozbudowę treści strony o różnorodne teksty, w tym poradnikowe i eksperckie, które dostarczą Twoim klientom przydatnych informacji. Dokonamy również profesjonalnej oceny opisów produktów - sprawdzimy są wartościowe, czytelne i czy dostarczają informacji istotnych z punktu widzenia kupującego.

 

Analiza efektów - moduł e-commerce 

Aby działania SEO wspierały realizację celów sprzedażowych, strona musi być poddawana stałej optymalizacji i rozbudowie w oparciu o analizę ruchu i pozycji. Współpraca ze sklepami internetowymi rozpoczyna się więc także od dodania w Google Analytics specjalnego modułu do analityki e-commerce. W ramach tego modułu możliwe jest śledzenie takich danych jak: 

 

 • liczba sprzedanych produktów
 • przychody
 • średnia wartość zamówienia
 • liczba zakończonych transakcji
 • unikalne zakupy
 • współczynnik konwersji e-commerce

 

Moduł pozwala też na monitorowanie efektywności sprzedaży w oparciu o konkretne produkty. Skutkuje to możliwością identyfikowania źródła zakupów - jak wielu klientów trafia do sklepu na skutek działań związanych z pozycjonowaniem, kto odwiedza sklep za pośrednictwem kampanii Adwords czy ile osób wpisuje adresu sklepu w wyszukiwarce.

.

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: