Pozycjonowanie mobilne

bądź widoczny w każdej sytuacji

optymalizujemy serwisy na urządzenia mobilneUżytkownicy Internetu w coraz to większym stopniu korzystają z urządzeń mobilnych. Taki trend to pewne wyzwanie dla właścicieli witryn oraz sklepów internetowych. Google dokładnie weryfikuje dostępność Twojej strony w wersji mobilnej lub RWD, a także zachowuje wszystkie zasady użyteczności.

W celu eliminacji stron, które niepoprawnie wyświetlają się z mobilnych wyników wyszukiwania, Google stworzyło i opublikowało specjalny algorytm, który całkowicie zmienia mobilne wyniki wyszukiwania.

jak wygląda pozycjonowanie mobilne?

Audyt strony na urządzeniach mobilnych

Przed przystąpieniem do działań optymalizacyjnych należy sprawdzić wersję witryny, która jest dostępna na urządzeniach mobilnych. Dokładnie wiemy jak to zrobić. Dokonujemy też kompleksowej diagnozy oraz usuwamy błędy, które przyczyniają się do nieprawidłowych wyświetleń strony. Weryfikujemy również przekierowania.

 

Funkcjonalność w każdym wymiarze

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych oznacza nie tylko dopasowanie jej do wymiarów wyświetlacza, ale także zachowanie funkcjonalności i efektywności. Wykonujemy dokładne testy związane z możliwością nawiązania kontaktu, zakupu czy zapoznania się z ofertą bez konieczności pobierania dużych plików czy korzystania z komputera.

 

Mobile vs. RWD

Jeśli nie dysponujesz jeszcze odpowiednią wersją strony, z chęcią przygotujemy dla Ciebie interesującą propozycję jej rozwojustronę mobilną czy może raczej RWD.

Wszystko w jednym miejscu

Nasza propozycja pozycjonowania mobilnego uwzględnia projekt, wdrożenie i optymalizację strony zgodnie z wymaganiami Google dla stron na urządzenia mobilne. Dokonujemy także jej stałego monitoringu, tak by była zgodna ze zmieniającymi się wymaganiami Google w zakresie SEO mobile.

 

Wzrost wejść mobilnych
z roku na rok to nawet 100%

 

 

 


widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: