Kontakt

lub Zadzwoń do nas  

tel. 61 224 83 26 
tel. kom. 531 775 664

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


Nasz email: 

kontakt@zawszewidoczni.pl

 

Nasz adres:

ul. Złotowska 41
60-189 Poznań

 


Jak do nas dotrzeć?

Agencja widoczni zlokalizowana jest w pobliżu Portu Lotniczego Ławica w Poznaniu. Można do nas dotrzeć komunikacją miejską – autobus nr 48 i 77.
Budynek znajduje się tuż przy przystanku, obok Chaty Polskiej. Wejście jest z tyłu budynku.

Szczegóły dojazdu z ważniejszych punktów w Poznaniu:

  • Z dworca Poznań Główny – należy udać się na przystanek tramwajowy „Poznań Główny” i dojechać tramwajem nr 6 do przystanku „Bałtyk” (4 minuty), a następnie przesiąść się w autobus nr 77 lub 48 i dojechać nim do przystanku „Ławica”.
  • Z Ronda Kaponiera – należy udać się na przystanek „Bałtyk”, zlokalizowany na ulicy Bukowskiej przy hotelu Sheraton. Następnie wsiąść w autobus nr 77 lub 48 i dojechać nim do przystanku „Ławica”.
  • Ze Starego Rynku – należy udać się na przystanek tramwajowy „Wrocławska”, zlokalizowany przy Kupcu Poznańskim i dojechać tramwajem nr 13 do przystanku „Bałtyk” (10 minut). Następnie przesiąść się w autobus nr 77 lub 48 i dojechać nim do przystanku „Ławica”.
  • Z Portu Lotniczego Ławica – należy udać się na przystanek autobusowy „Złotowska”, zlokalizowany przy ulicy Bukowskiej. Tam wsiąść w autobus nr 48 i dojechać nim do przystanku „Ławica”.

Centrum Marketingu Internetowego Widoczni

Jedyne takie miejsce w Poznaniu

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: