Sieć Wyszukiwania

SIEĆ WYSZUKIWANIA aDWORDS

Zredukuj koszty i zwiększ konwersje oraz zysk

Nowoczesna komunikacja z klientem dzieje się tu i teraz. Tym realiom odpowiadają kampanie w sieci wyszukiwania Adwords.

Twoje reklamy będą widoczne na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google, i to już pierwszego dnia od rozpoczęcia kampanii. Zapewnimy Ci bieżące wsparcie opiekuna, który w każdej chwili poinformuje Cię o aktualnościach związanych z kampanią. Pozwoli Ci to konsekwentnie wpływać na jej kształt i skutecznie docierać bezpośrednio do swoich klientów.

Podstawowym kryterium wyświetlania się reklam Adwords w sieci wyszukiwania są wybrane w wyniku profilowania lingwistycznego słowa kluczowe. Dzięki temu reklamy dotrą do użytkowników, którzy wpiszą w wyszukiwarce odpowiednie słowo kluczowe. Warto wiedzieć, że Google wyświetli reklamy także wtedy, gdy użytkownik poda frazę z błędem, frazę odmienioną lub dopełnioną o inne słowa.

 

Aby zapewnić trafność kampanii w sieci wyszukiwania, przeprowadzamy odpowiednią konfigurację. W zależności od potrzeb możemy:

 

  • ograniczyć wyświetlanie reklam do wybranej lokalizacji
  • ustawić harmonogram wyświetlania reklam - co do godziny
  • wykluczyć lub dołączyć wyświetlanie sie reklam na urządzeniach mobilnych
  • wykluczyć słowa kluczowe, na które reklama nie powinna się wyświetlać

Na bieżąco kontrolowane są również koszty i dzienny budżet. Działania podlegają cyklicznemu raportowaniu do klienta.

 

kampanie w sieci wyszukiwania adwords z nami to:

konwersje - zakupy, zapytania, kontakty

W kampaniach wykorzystujemy jedynie skuteczne frazy, pozyskujemy odwiedziny, które kończą się konwersją. Sam wzrost liczby użytkowników to za mało, dlatego pracujemy nad tym, aby jak najbardziej rozszerzyć grono użytkowników, którzy staną się Twoimi klientami. Jest to możliwe dzięki ciągłej analizie ruchu na stronie, a także optymalizacji fraz, reklam i wykluczeń.

NAJlepsze POZYCJE W NIŻSZEJ CENIE

Koszty mają znaczenie, zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby Twoja reklama wyświetlała się na pozycjach skutkujących konwersją, a także by przeciętny koszt kliknięcia nie przekraczał Twoich możliwości budżetowych. Zależnie od efektów, utrzymujemy widoczność Twojej reklamy na możliwie najkorzystniejszych warunkach.

 

regularne i przejrzyste raportowanie

To my odpowiadamy za sukces Twojej kampanii. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że nie możesz wpływać na kształt podejmowanych działań. Wręcz przeciwnie. Za sprawą regularnie dostarczanych raportów, stwarzamy Ci możliwość modyfikacji związanych z aktualnymi potrzebami firmy. Raporty informują też o bieżących kosztach, co pozwala sprawnie zaplanować budżet reklamowy dla Twojej firmy.

niezbędna optymalizacja

Odpowiednio skonfigurowana kampania jest w stanie przynosić wymierne efekty przez długi okres czasu. My wyznajemy jednak zasadę, że zawsze może być jednak lepiej, dlatego wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które jeszcze bardziej zwiększą efektywność kampanii. Pracujemy nad tym, aby wszelkie podejmowane działania były zgodne z aktualnymi trendami panującymi w świecie e-marketingu. Czuwamy też nad dostosowaniem dynamicznie zmieniającej się oferty Twojej firmy do aktualnych wymagań.

 

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: