Sieć reklamowa

SIEĆ REKLAMOWA ADWORDS

docieraj tam gdzie są twoi klienci

W ramach kampanii w sieci reklamowej Google Adwords masz możliwość publikacji reklam na setkach portali i najpopularniejszych stron internetowych. Wszystkie - dostępne dla reklamodawców w ramach jednego budżetu Adwords.

Dzięki sieci reklamowej Google Adwords możesz dotrzeć do zupełnie nowej grupy odbiorców – do osób, które nie znają Twojej oferty lub nie wiedzą, jak jej szukać. Do dyspozycji masz cały szereg atrakcyjnych formatów reklamowych oraz bogate możliwości personalizacji grupy docelowej. Reklamy wyświetlają się m.in. na takich stronach jak Onet.pl, Wp.pl, YouTube, a także na wielu branżowych i tematycznych stronach. 

Co zyskasz w ramach kampanii w sieci reklamowej:

  • szeroki wybór formatów reklamy:  tekstowy, graficzny, wideo i interaktywny

  • wyświetlenia reklam na najpopularniejszych portalach

  • możliwość wyboru stron docelowych o tematyce zgodnej z ofertą

  • ograniczenie wyświetlania reklam dla grup wiekowych, płci i lokalizacji

  • koszty kliknięcia w granicach kilkudziesięciu groszy

 

efektywna strategia kampanii adwords:

Kampanie reklamowe w sieci reklamowej obok wielu korzyści niosą też za sobą ryzyko. Duża liczba nieefektywnych kliknięć może skutkować źle wykorzystanym budżetem. Tym bardziej istotne jest powierzenie kampanii ekspertom, którzy przejmą stałą kontrolę nad wydatkami, czuwając jednocześnie nad jakością pozyskanego ruchu na stronę. 

wybór i OPTYMALIZACJA STRONY

Skuteczna sprzedaż w sieci to nie tylko pozyskiwanie ruchu z reklam. Dbamy o to, aby pozyskani użytkownicy wyrazili zainteresowanie Twoją ofertą i dokonali zakupu, bądź też wysłali zapytanie. Obok dobrze skonstruowanego komunikatu reklamowego, dużą rolę odgrywa też wygląd oraz treść strony docelowej. Wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednią stronę docelową, a jeśli zajdzie taka potrzeba przygotujemy też propozycje zmian, które podwyższą szanse na pozyskanie klienta.

ograniczenie KAMPANII

W sieci reklamowej można wydać cały budżet w mgnieniu oka. Sztuką jest więc działać w taki sposób, aby skupić wyświetlenia reklamy jedynie na określonej grupie docelowej i na konkretnej lokalizacji. Kolejny krok wiąże się z wyborem portali, które tematycznie nawiązują do Twojej oferty lub są regularnie odwiedzane przez użytkowników z wybranej grupy docelowej. Wsparcie ze strony narzędzi Google przyczyni się do skonfigurowania optymalnej kampanii, takiej, która będzie odpowiadała Twojemu budżetowi.

kontrola budżetu i jakości

Duża liczba użytkowników stron z sieci reklamowej Adwords może spowodować spadek wielkości wskaźników jakościowych. Utrzymanie ich na satysfakcjonującym poziomie wymaga stałej i dogłębnej kontroli prowadzonych działań. Sprawna eliminacja nieefektywnych przekazów reklamowych, a także dalsze konkretyzowanie grupy docelowej to nasze sposoby na poprawę jakości kampanii. Skuteczne, a w dodatku nie jedyne. Wiemy jak redukować nieefektywne wydatki. Dostarczamy Ci skuteczną metodę pozyskiwania klienta.

kampanie w sieci reklamowej z nami to:

budowa wizerunku i sprzedaży

Dzięki imponującej liczbie wyświetleń danej reklamy w ciągu jednego dnia, promujesz markę i budujesz jej pozytywny wizerunek. Co w tym istotne, płacisz dopiero za kliknięcie, nie za same wyświetlenia. Reklamy w sieci reklamowej są więc efektywną metodą budowania prestiżu marki, a także szansą na dotarcie do osób, które jeszcze nie znają Twojej oferty.

wszyscy wydawcy w ramach jednej umowy

Jeśli chcesz docierać do klientów za sprawą reklam publikowanych na topowych portalach, nie musisz już zawierać umowy z każdym wydawcą. Adwords to dla Ciebie perspektywa kompleksowego korzystania z bogatej oferty portali, blogów, forów czy stron tematycznych.

 

precyzyjna konfiguracja odbiorców

Adwords stwarza szerokie pole do skutecznego działania. Wiemy jak się po nim poruszać i robimy to na tyle umiejętnie, że jestesmy w stanie obniżyć koszty i podwyższyć skuteczność działań. Dobieramy grupę docelową pod kątem danych demograficznych, lokalizacji, a także odwiedzanych stron internetowych. Jeśli Twoi klienci regularnie czytają serwisy biznesowe, właśnie tam powinna znaleźć się reklama Twojej oferty.

 

skuteczna komunikacjA OFERTY

Sieć reklamowa z wyłączeniem kierowania na stronę docelową to idealne rozwiązanie, jeśli dysponujesz atrakcyjnymi produktami i usługami B2C. Za sprawą odpowiednich reklam Twoi klienci zawsze mają dostęp do marki. Ma to duże znaczenie w sytuacji, kiedy klienci potrzebują dłuższego czasu na to, by podjąć decyzję zakupową. Kampania GDN z pewnością nie pozwoli im o Tobie zapomnieć.

 

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: