Remarketing Adwords

rewelacyjna skuteczność + niski koszt

dotrzyj ponownie  do odwiedzających Twój serwis

Twoi klienci potrzebują czasu na podjęcie decyzji o zakupie? Remarketing Adwords pomoże im wrócić na Twoją stronę, gdy już będą gotowi.

Kampanie remarketingowe w sieci reklamowej Adwords łączą w sobie zalety narzędzia wspierającego sprzedaż i sposobu na wzmocnienie wizerunku Twojej marki w sieci. Reklamy w formie tekstowej i graficznej wyświetlą się użytkownikom, którzy już odwiedzili wcześniej Twoją stronę, skutecznie przyczyniając się do ich powrotu.

Jakie dodatkowe możliwości daje remarketing?

  • segementację użytkowników na podstawie zachowania, lokalizacji i danych demograficznych
  • remarketing dynamiczny - dotarcie z personalizowanym komunikatem reklamowym
  • remarketing similar - pozyskiwanie nowych użytkowników w oparciu o zainteresowania
  • remarketing w wyszukiwarce - wyświetlany podobnie jak reklamy w sieci wyszukiwania, ale użytkownikom z listy remarketingowej
 

Jak zachęcić do powrotu?

Remarketing świetnie sprawdza się w wielu branżach. Możliwość indywidualnego zawężania grupy odbiorców oraz sterowanie miejscami, w których pojawiają się reklamy, czyni z remarketingu niezwykle elastyczne narzędzie.


Komu szczególnie zalecamy remarketing?

Firmom usługowym I PRODUKCYJNYM

Obserwujesz wysoką liczbę odwiedzin na podstronie kontaktowej swojej witryny, ale zapytań nie przybywa? Klienci zwykle przechodzą długą drogę od zapoznania się z ofertą do złożenia zamówienia. W czasie, gdy będą sprawdzać produkty konkurencji, nie daj o sobie zapomnieć. Remarketing pomoże im za pomocą jednego kliknięcia powrócić do Ciebie, kiedy klient będzie już zdecydowany. Nie zapłacisz dopóki nie kliknie w reklamę!

Sklepom INTERNETOWYM

Jednym z wyzwań sklepów internetowych jest eliminacja porzuconego koszyka. Nie unikniesz tego, ale możesz zrobić wszystko, aby niezdecydowany klient powrócił do Twojego sklepu. Remarketing skutecznie przypomni mu o Twojej atrakcyjnej ofercie – w formie baneru lub w formie reklamy tekstowej.

Deweloperom

Zakup mieszkania często wiąże się z przeglądaniem ofert dziesiątek deweloperów. Upewnij się, że to właśnie Twoja oferta zapadnie w pamięć i wyświetlaj się na witrynach, które odwiedzają Twoi potencjalni klienci. Twoje możliwości są nieograniczone, możesz oczarować klientów animowaną reklamą, atrakcyjnym banerem lub reklamą tekstową, której trudno się oprzeć.

Firmom oferującym promocje 

Niewykluczone, że niektórzy użytkownicy nie korzystają z Twojej oferty ze względu na cenę. Warto do nich wrócić, gdy wdrożysz sezonowe promocje lub wyprzedaże. Specjalne oferty to świetna motywacja dla potencjalnych klientów, aby ponownie rozważyć zakup Twoich produktów lub skorzystanie z Twoich usług. Wystarczy, że przygotujesz banery, przelejesz środki, a o resztę zadba nasza agencja.

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: