Adwords Video

reklama wideo w Adwords i na youtube

dotrzyj do klientów ze swoim spotem reklamowym

 

Reklama wideo w internecie to najprostszy sposób zakomunikowania oferty swoim klientom. Jeśli już posiadasz spot reklamowy, możesz skorzystać z oferty Adwords Video i docierać do milionów odbiorców. Nasza agencja zrealizuje dla Ciebie skuteczną i opłacalną kampanię wideo, odpowiednią dla Twojej grupy odbiorców.

 

Reklama video w kilku krokach

Do realizacji kampanii Adwords Video potrzebujesz jedynie filmu reklamowego i... wsparcia dobrej agencji, która wie, jak skonfigurować i przeprowadzić kampanię. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zobacz, co możesz zyskać decydując się na współpracę z agencją Widoczni. Nasza usługa przebiega w kilku etapach: dobór strategii wyświetlania w oparciu o cele i zakładany budżet, wdrożenie kampanii i wybór grupy odbiorców, optymalizacja kampanii i raportowanie.

W Adwords wideo dostępne są dwa rodzaje kampanii TrueView. Różnią się one miejscem publikacji filmów promocyjnych i sposobem naliczania kosztów.

 

jaką wybrać reklamę na youtube?

TrueView In Stream

Jest to przykład reklamy, która poprzedza na YouTube inny film video. Może występować również w sieci reklamowej Google przed filmami, grami czy aplikacjami. Użytkownik może pominąć ten rodzaj reklamy na YouTube po upływie 5 sekund od jej rozpoczęcia. Płatność naliczana jest jednak dopiero w momencie, gdy zdecyduje się on obejrzeć 30 sekund reklamy. Nie dotyczy to klipów krótszych niż 30 sekund - w tym przypadku płatność naliczana jest natychmiastowo.

TrueView In Display

Ten rodzaj reklamy wyświetla się użytkownikowi jako baner z polem tekstowym. Użytkownik może samodzielnie wybrać, czy chce ją uruchomić. Kliknięcie w baner powoduje przekierowanie bezpośrednio na stronę filmu, bądź też na kanał na YouTube, na którym znajduje się reklama. Płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę. Reklama In Display pojawia się zwykle na YouTube po prawej stronie lub w wynikach wyszukiwania i ma charakter jednego z sugerowanych filmów. Można ją również dostrzec na stronie głównej YouTube, w aplikacjach, a także w sieci reklamowej Google.

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: