Inne

Analizujemy, mierzymy, poprawiamy

zwiększ efektywność odwiedzin na stronie

Pozyskanie ruchu na stronę to nie wszystko. Ważnym działaniem jest również wykorzystanie potencjału wygenerowanych odwiedzin. Etap analizy i optymalizacji pozwala przeanalizować funkcjonalność strony pod kątem użytkownika, a następnie przeprowadzić niezbędne modyfikacje, które ułatwią odwiedzającym dokonanie zakupu lub złożenie zapytania.

Analiza strony internetowej uwzględniająca zachowania użytkowników oraz konwersje powinna być przeprowadzana regularnie jako element usługi pozycjonowania. Zanim rozpoczniemy działania SEO lub Adwords zawsze upewniamy się, że pozyskane odwiedziny będą miały dużą szansę wygenerować konwersje. Kroki podejmowane w tym kierunku to m.in. skrócenie ścieżki klienta do formularza kontaktowego, uproszczenie procesu zakupowego, a nawet przebudowa struktury strony i menu głównego.

O konwersji nierzadko decyduje też jakość treści na stronie. Nasze wskazówki optymalizacyjne odnoszą się także do kart produktowych i opisów oferty. Bogaty i wyczerpujący opis wraz ze zdjęciem może być czynnikiem decydującym dla pozyskania klienta. Wychodzimy z założenia, że strona internetowa, która sprzedaje musi być nienaganną wizytówką naszego klienta, dlatego nasza współpraca rozpoczyna się od kompleksowych zaleceń optymalizacyjnych, oparty o gruntowną analizę oraz o nasze doświadczenie w budowaniu sprzedaży online dla naszych klientów.

Dużo więcej niż marketing

oferta zawsze na czasie

Naszym celem jest wykorzystanie wszystkich możliwości marketingu internetowego, które przynoszą efekty w postaci odwiedzin zakończonych sprzedażą. Nie ograniczamy się do najpopularniejszych kanałów pozyskiwania ruchu na strony internetowe, ale chętnie testujemy i sprawdzamy nowości. Te najbardziej efektywne trafiają na stałe do naszej oferty. Co realizujemy poza pozycjonowaniem i Adwords?

 

Facebook

Relatywnie niedrogie źródło płatnych odwiedzin i duża elastyczność przy konfiguracji reklam, sprawiły, że Facebook stał się istotną propozycją dla naszych klientów. To medium społecznościowe dojrzało wraz ze swoimi użytkownikami i teraz sprawdza się przede wszystkim jako bezpłatne narzędzie do promocji biznesu w każdej branży. Pozyskujemy konwersje dla naszych klientów od producentów produktów dla przemysłu po lokalnych usługodawców.

 

Budowa serwisów www

Strona internetowa świadczy o Twojej firmie dokładnie tak, jak pracownicy działu obsługi klienta czy wystrój sklepu stacjonarnego. Jednak nawet najlepsza strona internetowa nie jest wieczna i wymaga co jakiś czas odświeżenia lub wręcz gruntownej przebudowy. Realizujemy użyteczne i zgodne z bieżącymi trendami serwisy internetowe, które pomogą Ci zrealizować najważniejszy cel – sprzedaż.

widoczni oficjalnym partnerem google

Naszą skuteczność i jakość potwierdzają certyfikaty Google. Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Poznaj historie sukcesu

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży.

Ponad 3500 fraz w czołówce wyników google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

W czołówce Google na wszystkie nazwy modeli oferowanych samochodów

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

3 razy więcej rezerwacji.

Ponad 9000 fraz w czołówce wyników Google.

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Aż 40% sprzedaży
z reklam Adwords

więcej

Sprawdź szczegóły

Sprawdź a szczegóły

Sprawdź pozostałe historie sukcesu

W marketingu internetowym przede wszystkim liczy się skuteczność w postaci pozyskanych konwersji.
Bo przecież kampanie, w które inwestujesz, muszą się opłacać.

Nasze kampanie Finansują się same

Wyślij zapytanie i sprawdź

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie: